Aktualności

Carringtonowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Stacja The CW ogłosiła, że „Dynasty” otrzymało zamówienie na pełen sezon.

„Dynasty” to reboot niezwykle popularnej w USA opery mydlanej o tym samym tytule. W Polsce historia rodu Carringtonów również została ciepło przyjęta. Nowa wersja wzbudziła niemałe poruszenie, a wiele osób poddało w wątpliwość sukces produkcji. Najwidoczniej reboot „Dynasty” radzi sobie całkiem nieźle, ponieważ serial doczeka się emisji pełnego sezonu. Produkcja w oczach wielu widzów nie ma jednak szans na pobicie oryginału.

Zdania krytyków na temat serialu są podzielone. Jedni uważają reboot za pełen humoru i wdzięku, inni za przeciętny oraz niedorastający do pięt pierwowzorowi. Na razie zostało wyemitowanych pięć odcinków, istnieje zatem szansa, że produkcja jeszcze nabierze rozpędu. Pilot i 2. odcinek przyciągnęły przed telewizory kolejno 1.26 i 0.92 mln widzów, zaś pozostałe odcinki wahają się między 0.72 a 0.74 mln z tendencją spadkową. Na Rotten Tomatoes serial osiągnął wynik 54%.

Serial opowiada o losach rodziny Carringtonów. Historia zaczyna się w momencie, w którym głowa rodu, Blake (Grant Show) prosi o przyjazd córkę Fallon (Elizabeth Gilles) oraz syna Stevena (James Mackay). Fallon myśli, że ojciec chce zaproponować jej ważną funkcję w swojej firmie, jednak okazuje się, że chodzi o jego zaręczyny z Cristal Flores (Nathalie Kelley).

„Dynasty” jest emitowane w środy na kanale The CW.

Źródło: cwtv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …