Aktualności

Stacja Showtime udostępniła we wtorek zwiastun siódmego sezonu serialu „Homeland”. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, kiedy produkcja powróci na ekrany.

„Homeland” to serial skupiający się na losach agentki CIA – Carrie Mathison, która zajmuje się zapobieganiem działań terrorystycznych zagrażających bezpieczeństwu USA. Produkcja powraca z nowym sezonem i wieloma dobrze znanymi twarzami. Wygląda na to, że podobnie jak rok temu, w centrum wydarzeń znajdzie się świeżo wybrana prezydent – Elizabeth Keane.

Podłożem dla wydarzeń siódmego sezonu jest opuszczenie przez Saula murów więzienia i natychmiastowe mianowanie go przez prezydent elekt doradcą do spraw bezpieczeństwa. Wszystko to zaczyna budzić podejrzenia Carrie, która rozpoczyna własne śledztwo.

Nowa seria wprowadzi również kilkoro nowych bohaterów. W serialu pojawi się chociażby znany z „The Americans” Costa Ronin. Ponadto do głównej obsady awansowani zostali Jake Weber (Brett), Linus Roache (David) oraz Maury Sterling (Max).

Premierę nowego sezonu zaplanowano na 11 lutego 2018 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Homeland

Po ośmiu latach niewoli w Iraku, sierżant Nicholas Brody zostaje odbity i wraca do kraju jako bohater. Agentka CIA, Carrie Mathsion, podejrzewa i próbuje udowodnić, …