Aktualności

Sporo fanów z pewnością się zdziwiło, kiedy dowiedziało się, że Cameron Monaghan jednak powraca do produkcji. Dlaczego zdecydował się wrócić?

Jakiś czas temu informowaliśmy, że z serialu odchodzi Cameron Monaghan – odtwórca roli Iana Gallaghera. W momencie kiedy poinformowano o przedłużeniu serialu „Shameless”, na jaw wyszła informacja, że do produkcji powraca również aktor. Jakie są ku temu powody? 

Odnawiałem mój kontrakt kilka razy, aż w końcu doszło do tego, że chciałem odejść z powodów twórczych oraz biznesowych. Tak zrobiło wiele innych aktorów przed laty. Poświęciłem trochę swojego czasu i porozmawiałem z showrunnerem – Johnem Wellsem na temat możliwych rzeczy, które moglibyśmy zrobić z moją postacią w przyszłości. Ustaliliśmy nowe aspekty twórcze i finansowe, dzięki którym czuję się komfortowo. Wiele z tych rzeczy mało związek z tym, co zamierzam zrobić z tą historią. Jestem podekscytowany, ze mogę wrócić i to zrobić.

cameron monaghan, shameless
Kadr z serialu

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na upijaniu się do nieprzytomności, jego pociechy są zdane same na siebie. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shameless

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na piciu do nieprzytomności, jego …


Aktualności