Aktualności

Produkcja czwartego sezonu netflixowego serialu „Narcos” trwa. Niedawno informowaliśmy, że w nowym sezonie zagrają Diego Luna i Michael Peña. Teraz ogłoszono kolejnego członka obsady, którym został Matt Letscher. Premiera nowego sezonu zapowiedziana jest na bieżący rok.

„Narcos” skupia się na przedstawieniu działalności kolumbijskiego bossa narkotykowego, Pablo Escobara, jak i innych najważniejszych działaczy tego przemysłu. Trzeci sezon, którego premiera nastąpiła 1 września 2017 roku, został bardzo dobrze odebrany, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes wskaźnik 96% „świeżości” z oceną 7,46/10.

Do obsady dołączył właśnie Matt Letscher, który odegra jedną z główny ról w nadchodzącym sezonie. Aktor znany jest z występu jako Eobard Thawne, czyli Reverse Flash w serialach „The Flash” oraz „DC’s Legends of Tomorrow”. Wiadomo, że w „Narcos” zagra członka grupy antynarkotykowej złożonej z agentów DEA i kolumbijskiej policji.

Matt Letscher jako Reverse Flash w serialu „The Flash”

 

Dokładna data premiery czwartego sezonu „Narcos” nie jest znana, jednak wiadomo, że będzie to w 2018 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …


Aktualności