Aktualności

Po 15 latach od zakończenia emisji serial „Buffy the Vampire Slayer”, produkcja doczeka się swojego rebootu. Kto zastąpi Sarah Michelle Gellar w w tytułowej roli?

Pierwotna wersja serialu opowiadała o 16-letniej Buffy, która została „wybrana”. Jej przeznaczeniem było zabijanie wampirów. Po przeprowadzce do małego kalifornijskiego miasteczka Sunnydale, dziewczyna chciała rozpocząć nowe życie. Kłopot w tym, że Sunnydale znajdowało się na tzw. Wrotach Piekieł, przez którą prowadziła droga do mrocznego świata potworów. W nowej szkole poznała ekscentrycznego bibliotekarza Gilesa, którego zadaniem było wyszkolenie jej i przygotowanie do walki ze złem. W misji pomagali Buffy przyjaciele – Willow, Xander i zakochany w niej „wampir z duszą” – Angel.

Obecnie nie wiadomo, na ile reboot „Buffy the Vampire Slayer” będzie zbliżony do oryginału. Wiadomo natomiast, że nową Buffy wcieli się czarnoskóra aktorka. Swój udział przy produkcji będą mieli Monica Owusu-Breen („Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.”) oraz Joss Whedon (twórca pierwotnej wersji).

reboot, Sarah Michelle Gellar, buffy, buffy the vampire slayer, joss whedon, monica breen, monica owusu-green
Kadr z „Buffy The Vampire Slayer''

Rozmowy nad rebootem rozpoczęły się już jesienią ubiegłego roku. Źródła podają, że przygotowywana wersja będzie bardziej współczesna i oparta na mitologii z oryginału. Nowa „Buffy” będzie bogata oraz różnorodna. Pojawią się w niej problemy, przed którymi stoi dzisiejsze społeczeństwo.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Buffy the Vampire Slayer

16-letnia Buffy została „wybrana”. Jej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. Po przeprowadzce do małego, kalifornijskiego miasteczka Sunnydale chce rozpocząć …