2
Aktualności

Znany producent, Bryan Fuller, zrezygnował z pracy przy reboocie „Amazing Stories”, produkowanego przez Apple.

Fani twórczości Fullera nie mają powodów do zadowolenia. Producenta prześladuje ostatnio pasmo niepowodzeń związanych z serialami, przy których pracował. W jego ręce miał trafić „Star Trek: Discovery”, jednak tak się nie stało. Następnie wraz z Michaelem Greenem porzucili projekt, który sami zresztą stworzyli, czyli „American Gods”. Tym razem padło na „Amazing Stories”.

Bryan Fuller, Amazing Stories, Apple
Bryan Fuller

Serial jest rebootem bardzo popularnego w latach 80. serialu z gatunku fantasy, horroru i sci-fi, stworzonego przez Stevena Spielberga. Każdy odcinek opowiadał zupełnie inną historię, dzięki czemu produkcja mogła zaprezentować widzom całkiem szeroką tematykę. Według oficjalnych informacji, powodem odejścia Fullera była różnica zdań co do kierunku, jaki ma obrać reboot. Producent chciał stworzyć bardziej łagodną wersję serialu, natomiast Apple celowało w mroczne rejony, które dobrze znamy chociażby z „Black Mirror”.

Fuller nie zwalnia jednak tempa i całkiem niedawno ogłosił, że pracuje już nad nowym projektem, którym jest adaptacja serii książek Anne Rice „ The Vampire Chronicles”.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Magdalena Marciniak
  Magdalena Marciniak
  @MagdalenaMarciniak

  O ile i wampirów nie porzuci, hah.

  • Paweł Marek
   Paweł Marek
   @Pawel_Marek

   @MagdalenaMarciniak: Mam nadzieję, że nie bo jednak Fuller to jest marka sama w sobie i pod jego skrzydłami zapewne powstałoby coś interesującego.