Aktualności

Aktor został niedawno zapytany o to, czy jest szansa, by jeszcze powrócił do tego uniwersum.

Bryan Cranston z przyjemnością powróciłby do kontynuacji „Breaking Bad”, gdyby go o to poproszono. Jak niedawno ogłoszono, twórca serialu Vince Gilligan pracuje nad filmem pełnometrażowym w uniwersum znanym z serialu, a produkcja rozpocznie się już jesienią tego roku. Szczegóły fabuły są obecnie nieznane, ale wstępne streszczenie wskazuje, że widzowie będą świadkami ucieczki porwanego mężczyzny. Roboczy tytuł filmu to „Greenbrier”.

W programie „The Dan Patrick Show”, Cranston został zapytany o powstający film. Aktor ujawnił, że rozmawiał o tym z Gilliganem, ale w tym momencie niewiele wie:

Tak, powstanie wersja filmowa „Breaking Bad”, ale szczerze mówiąc, nie czytałem nawet scenariusza, więc nie mogę ci więcej powiedzieć. Jeśli Vince Gilligan poprosi mnie o udział w filmie, to oczywiście się zgodzę. On jest geniuszem.

breaking bad, amc, film, kontynuacja, bryan cranston, walter white
Kadr z serialu

Film opowiadać ma dalsze losy Jessego Pinkmana po wydarzeniach z finału „Breaking Bad”. Fani produkcji wiedzą, że odgrywany przez Cranstona Walter White nie przeżył ostatniego odcinka serialu. Nie wiadomo więc, czy twórca filmu znalazłby dla niego takie miejsce w powstającym projekcie, które nie zniszczyłoby zakończenia kultowej już produkcji. Dla tych, którzy mają nadzieję zobaczyć Waltera jeszcze raz, zachęcające może być to, że Gilligan i Cranston rozmawiali już o filmie i uwzględnienie go w jakiejś formie, choćby retrospekcji, nie jest wykluczone.

Źródło: screenrant.com

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Breaking Bad

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem …


Aktualności