Aktualności

Millie Bobby Brown, aktorka odgrywająca rolę Jedenastki, zdradza, co zobaczymy w trzecim sezonie „Stranger Things”. Czyżby ktoś miał się zakochać?

W drugim sezonie „Stranger Things” więź łącząca Jedenastkę i Max (Sadie Sink) umocniła się. Co więcej, zarówno Nastka, jak i Max stworzyły nowe relacje z Mikiem (Finn Wolfhard) i Lucasem (Caleb McLaughlin).

W Nowym Jorku, w czasie spotkania „Stranger Things” FYC, Brown została zapytana o nowy sezon – między innymi o romans adopcyjnego ojca Jedenastki, Jima Hoppera (David Harbour) i Joyce Byers (Winona Ryder) – matki Willa.

Nie mogę nic na ten temat powiedzieć. To takie złe. Posłuchajcie, chciałabym, aby oni byli razem. Jopper jest dla mnie inspiracją. Szipuję ich razem.

Wyznała aktorka. Dała także nadzieję na szczęśliwy związek dla swojej bohaterki.

stranger things elven, stranger things
Millie Bobby Brown jako Eleven

Chemia pomiędzy postaciami Ryder i Harboura była wyczuwalna od początku serii, nawet pomimo wielu przeszkód.

Na temat możliwego romansu „Joppera” i sezonu trzeciego, wypowiedział się sam David Harbour.

Chciałbym móc scharakteryzować sezon, ale dla mnie to za dużo. Zauważyliście, że poprzedni był mroczniejszy? Były rzeczy, które przerażały, ale według mnie było też dużo zabawy, dużo radości i głupoty, Steve był tatą i dzieci były pogromcami duchów. Fajnie było zobaczyć, że Hopper adoptował Nastkę. Ona stała się obywatelką w świecie Hawkins. Teraz on jest ojcem. Wychowuje nastoletnią córkę, pomimo wszystko.

Ponadto młoda aktorka wypowiedziała się również na temat przyszłości swojej bohaterki:

Myślę, że Jedenastka w jakiś sposób się poświęci. Chciałabym, żeby tak właśnie rozwinęła się sytuacja. Chciałabym, żeby naprawdę poświęciła swoje moce. Bo jeśli je straci, czy dalej będzie mocną i ważną postacią? Myślę, że byłoby to całkiem w porządku. Chciałabym zbudować tę bohaterkę jako silną nawet bez mocy. Na razie wszystko kręci się wokół nich, ale myślę, że powolne odbieranie jej niezwykłych zdolności byłoby ciekawe.

Trzeci sezon „Stranger Things” zadebiutuje latem 2019 roku. Poprzednie dwa sezony można oglądać w serwisie Netflix.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …