1
Aktualności

Podczas niedawnej gali charytatywnej Brad Pitt zaskoczył wszystkich wysokością kwoty oferowanej za wspólne obejrzenie „Game of Thrones” z Emilią Clarke.

Gala organizowana była na rzecz ubogich mieszkańców Haiti. Prowadzący, Sean Penn, rozpoczynając aukcję wspólnego seansu odcinka „Game of Thrones” odwtórczynią roli Daenerys, pewnie nie spodziewał się, jaki obrót przybierze licytacja za kilka minut. Kwota wywoławcza wynosiła „jedynie” 20 tysięcy dolarów, Brad Pitt szybko podbił stawkę do 80 tysięcy i kiedy atmosfera naprawdę zaczęła robić się gorąca, Penn postanowił jeszcze bardziej ją podkręcić, pytając:

Czy Król Północy jest obecny?

Oczywiście chodziło o aktora Kita Haringtona, który również uczestniczył w aukcji. Niestety w danej chwili Król udał się do toalety, dając możliwość odbicia jego ekranowej miłości Pittowi. Kiedy już Kit powrócił na salę, wziął udział w aukcji, jednak szybko został przelicytowany przez Brada, który zaoferował 120 tysięcy dolarów. Całość zakończyła się kwotą jeszcze wyższą, bo aż 160 tysiącami zaoferowanymi przez innego uczestnika gali charytatywnej.

 

Brad Pitt podczas aukcji

Podczas tego samego wydarzenia Leonardo DiCaprio odebrał nagrodę za swoją walkę z globalnym ociepleniem. Podczas przemówienia wyraźnie dał do zrozumienia, że nie ma zamiaru spocząć na laurach i jego walka skupi się na ostatnich decyzjach rządu USA.

Na gali obecnych było bardzo wiele znanych aktorek i aktorów m.in. Lena Dunham, Arnold Schwarzenegger, Patricia Arquette, Mark Burnett oraz Connie Britton. 

 

Źródło: variety.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.