Aktualności

Bracia Russo kojarzą nam się głównie z uniwersum Marvela i Avengersami. Teraz jednak zajęli się produkcją serialu, który stworzą wraz z TBS. Na szczęście mają już doświadczenie w adaptacjach komiksowych, dlatego ta produkcja ma dużą szansę na odniesienie sukcesu.

Wydawany przez Valiant Comics „Quantum and Woody” był współtworzony przez pisarza Christophera Priesta i ilustratora Marka Brighta. Komiks został pierwotnie opublikowany w 1997 roku i opierał się na Woodym Harrelsonie i Wesleyu Snipesie z komedii „White Men Can’t Jump” z 1992.

„Quantum and Woody” opowiada historię przybranych braci, którzy po latach wyobcowania zostali ponownie połączeni poprzez dziwne okoliczności śmierci ich ojca. Podczas badania jej przyczyn mężczyźni zostają przypadkowo „nasyceni” mocami.

Quantum and woody bracia russo
Bracia Russo zaczęli pracę nad adaptacją „Quantum and Woody”

Joe i Anthony Russo wciąż znajdują się na wczesnym etapie rozwoju potencjalnego show we współpracy z TBS. Kiedy w 2017 r. ropoczęła się dyskusja na temat możliwej adaptacji telewizyjnej „Quantum and Woody”, Joel McHale, który wcześniej wspópracował już z Russo, był związany z tym projektem. Nie ma aktualnego potwierdzenia, czy jego sugestie nadal są brane pod uwagę.

Współpraca z Russo to fantastyczny krok w kierunku sukcesu, ponieważ praca w MCU uczyniła z mężczyzn reżyserów, którzy są niezmiennie szanowani przez fanów. Mimo że „Quantum & Woody” jest wciąż na wczesnym etapie przygotowań i nie przewidziano jeszcze harmonogramu jego wydania, to wierni fani obu postaci nie mają problemu z poczekaniem na ich pojawienie się w telewizji.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.