Aktualności

Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, że twórcy i producenci „Stranger Things” – Matt i Ross Duffer – mają opuścić serial Netflixa po trzecim sezonie, aby skupić się na innych projektach. Platforma zdementowała te plotki.

Bracia Duffer zdobyli sławę po premierze pierwszego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali na świecie. Nic dziwnego, że fani „Stranger Things” obruszyli się potencjalnym odejściem tworców, które miało rzekomo nastąpić po trzecim sezonie. Na szczęście informacja okazała się nieprawdziwa, o czym dowiedzieliśmy się z oficjalnego konta Netflixa na Twitterze:

Nie upuszczajcie swoich gofrów z Eggos. Plotki, że bracia Duffer opuszczają „Stranger Things” po 3. sezonie, są fałszywe.

Stranger Things, Netflix, 3 sezon, Matt Duffer, Ross Duffer
Kadr z serialu

Historia opowiada o paczce nastoletnich przyjaciół, którzy z pozoru nie różnią się od typowej młodzieży z lat 80. XX wieku. Wszystko się zmienia, kiedy jeden z nich znika. Bohaterowie stają twarzą w twarz z przerażającymi paranormalnymi zjawiskami. 

Pierwsze dwa sezony są dostępne na Netflixie. Trzeci pojawi się na platformie prawdopodobnie dopiero w 2019 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Aktualności