Aktualności

Producenci „Boscha” otrzymali od Amazona zamówienie na piąty sezon produkcji. Oprócz tego stacja podzieliła się trailerem oraz garścią informacji na temat zbliżającej się czwartej serii.

Jeszcze przed premierą czwartego sezonu „Boscha” Amazon zdecydował o przedłużeniu serialu. Do produkcji o detektywie z Miasta Aniołów powrócić ma ponadto producent wykonawczy współodpowiedzialny za jej sukces. Eric Overmeyer pracował przy serialu przez trzy sezony, a nadchodzący czwarty ma być jedynym powstałym bez jego udziału. Overmeyer odpowiadał w tym czasie za inny serial platformy – „The Man In The High Castle”.

W bazującej na powieści Michaela Conelly’ego produkcji ponownie zobaczymy wcielającego się w tytułowego bohatera Titusa Wellivera. Oprócz niego pojawią się również: Jamie Hector („The Wire”), Amy Aquino („ER”), Madison Lintz („The Walking Dead”) czy Lance Reddick („The Wire”).


 

Poza trailerem i informacją o przedłużeniu platforma Amazon poinformowała ponadto o dacie premiery czwartego sezonu. Wiemy więc, że nowy sezon zostanie udostępniony na platformie Amazon Prime już 13 kwietnia i liczył będzie dokładnie dziesięć odcinków.

W czwartym sezonie detektyw Bosch zajmie się sprawą śmierci prawnika, o tyle podejrzaną, że miała miejsce w przeddzień rozprawy dotyczącej miejscowego departamentu policji. Miastu grożą zamieszki i jedyną osobą, która może  im zapobiec wydaje się nieustępliwy detektyw.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Bosch

Detektyw wydziału zabójstw, Harry Bosch, prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa 13-letniego chłopca, jednocześnie przechodząc swój proces, gdzie oskarżony zostaje …