Aktualności

Już za dwa tygodnie pożegnamy się z BoJackiem Horsemanem. Platforma Netflix wypuściła zwiastun finału.

„BoJack Horseman” jest amerykańskim, animowanym serialem dla dorosłych.  Produkcja skupia się na historii antropomorficznego człowieka-konia – BoJacka Horsemana. W latach 90. był on gwiazdą słynnego sitcomu o tytule „Horsin’ Around”. Po zakończeniu jego emisji traci popularność. Popada w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Próbuje ratować karierę, jednak zderza się z brutalnym światem showbiznesu. 

W krótkiej zajawce możemy zobaczyć jak BoJack układa sobie życie. Wygląda na to, że w końcu wyszedł na prostą, wygrał walkę z nałogiem i chorobą. Jednak czy ten stan długo się utrzyma? Niczego nie możemy być pewni. 

Produkcja spotkała się z dobrym przyjęciem, zyskując miliony fanów na całym świecie. Warto wspomnieć, że „BoJack Horseman” jest jednym z ulubionych seriali Reeda Hatingsa – prezesa platformy. Serial został skasowany przez Netflixa, jednak dostaliśmy szansę, aby zobaczyć zakończenie. Finał ma być taki, jaki planowano od początku.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. Finałowe odcinki pojawią się 31 stycznia.

Źródło: Netflix

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

BoJack Horseman

Animacja dla dorosłych. Fabuła skupia się na dawnej telewizyjnej gwieździe, alkoholiku człowieku-koniu BoJacku Horsemanie, który za wszelką cenę próbuje ratować …


Artykuły


Recenzje