Aktualności

Ryan Phillippe, odtwórca głównej roli w serialu USA Network, „Shooter”, poinformował na swoim oficjalnym Instagramie o przedłużeniu produkcji o trzeci sezon.

„Shooter” oparty jest na serii książek Stephena Huntera o tym samym tytule. Bohaterem serialu jest Bob Lee Swagger – doświadczony snajper, który wraca do służby po tym, jak odkrywa spisek zagrażający życiu prezydenta. Ochraniając go, popełnia jednak błąd i ostatecznie sam zostaje oskarżony o bycie zamachowcem.

Informacja o przedłużeniu serialu o trzeci sezon pojawiła się na oficjalnym Instagramie Ryana Phillippe’a. Aktor dodatkowo poinformował, że prace nad tworzeniem scenariusza już ruszyły, a zdjęcia do produkcji rozpoczną się w styczniu przyszłego roku.

 

Nowy sezon „Shootera” skupi się na wydarzeniach z trzeciej części cyklu książek, „Black Light”. Bob Lee Swagger będzie starał się położyć kres wydarzeniom mającym miejsce w finale drugiej serii. Kiedy to robi, ujawnione zostają tajemnicze szczegóły dotyczące śmierci jego ojca, Earla. Wszystko to prowadzi snajpera w kierunku zaskakującego spisku, który rozegra się bardzo blisko niego.

Drugi sezon produkcji zakończył się nieplanowanym cliffangerem. Z powodu wypadku na planie głównego aktora, Ryana Phillippa, zdjęcia do serialu musiały zostać przerwane po nakręceniu ośmiu z dziesięciu planowanych odcinków.

Z oficjalnych informacji na temat trzeciego sezonu wiemy również, że nowa seria składać się będzie z 13 odcinków.

„Shooter” ma szansę na dobrych kilka kolejnych lat zagościć w ramówce USA Network z uwagi na materiał źródłowy, zawarty w dziesięciu książkach. Wszystko zależy od oglądalności produkcji – obecnie serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji w ramówce stacji.

Źródło: screenrant.com / tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shooter

Doświadczony weteran, Bob Lee Swagger, wraca do służby, aby uratować życie prezydenta i tym samym udaremnić zamach na niego. Niestety podczas akcji mężczyzna zostaje …