Aktualności

Stacja Showtime wyrusza w podróż do roku 1980. Zamówiła serial, który będzie liczył dziesięć odcinków. Pierwszy epizod nosi tytuł „Ball Street”, a jego premiera została przewidziana na 2019 rok.

Akcja produkcji opowiada o wydarzeniach z 19 października 1987 roku, czyli Czarnego Poniedziałku; miał wówczas miejsce najgorszy krach na giełdzie w historii Wall Street. Serial opowiada o grupce osób, outsiderów, którzy przejmują klub dla dobrze urodzonych, a kończą zepsuciem największego finansowego systemu. 

W „Black Monday” wystąpią: Don Cheadle („Iron Man 3”), Andrew Rannells („Why Him?”) oraz Regina Hall („Scary Movie”). Pierwszy z nich, który jest także producentem wykonawczym produkcji, powraca do Showtime po tym, jak zagrał główną rolę w „House of Lies”. 

Don Cheadle, Showtime, Black Monday
Don Cheadle wystąpi w „Black Monday”

Poza trójką protagonistów w serialu pojawią się także Paul Scheer, Yassir Lester, Michael James Scott i Eugene Cordero. Casey Wilson pojawi się w kilku epizodach, natomiast Ken Marino i Kurt Braunohler zaliczą gościnne występy. 

Twórcami produkcji są David Caspe i Jordan Cahan, a za pierwszy odcinek odpowiadają Seth Rogen oraz Evan Goldberg. Serial powstaje we współpracy Showtime z Sony Pictures Television Studios.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.