Aktualności

Choć premiera serialu zapowiedziana została na koniec stycznia, to już teraz można obejrzeć pierwszy odcinek w ofercie platformy HBO GO.

„Black Monday” to historia opowiadająca o jednym z największych krachów na giełdzie po II wojnie światowej. 19 października 1987 giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… do czasu. Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego.

black monday, hbo go, premiera, showtime
Kadr z serialu

W serialu występują: Don Cheadle („Hotel Rwanda”), Andrew Rannells („Girls”), Regina Hall („Insecure”), Yassir Lester („Making History”), Horatio Sanz („Great News”) oraz Michael James Scott. Twórcami serialu są Jordan Cahan („Champaign ILL”) i David Caspe („Happy Endings”), a rolę producentów wykonawczych pełnią Seth Rogen oraz Evan Goldberg („Preacher”, „Future Man”), którzy wyreżyserowali także pierwszy odcinek. Wśród pozostałych producentów jest także odtwórca jednej z głównych ról, Don Cheadle.

Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się co poniedziałek w HBO i HBO GO od 21 stycznia. Serial ma liczyć 10 odcinków.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Monday

Akcja produkcji opowiada o wydarzeniach z 19 października 1987 roku, czyli Czarnego Poniedziałku; miał wówczas miejsce najgorszy krach na giełdzie w historii Wall …


Aktualności