Aktualności

Choć nadal nie wiadomo prawie nic na temat nadchodzącego piątego sezonu produkcji, to udostępnione zdjęcie pozwala przypuszczać, że już niedługo poznamy jakieś szczegóły.

Piąty sezon serialu „Black Mirror” zapowiedziano ponad rok temu. W międzyczasie prace nad nim zostały odłożone ze względu na stworzenie interaktywnego filmu „Black Mirror: Bandersnatch”, pozwalającego widzom na decydowanie o losach bohatera. Do tej pory wiadomo było jedynie, że w jednym odcinku nowego sezonu ujrzymy Miley Cyrus („Hannah Montana”, „Crisis in Six Scenes”), która, jak sama zapowiadała, wcieli się w postać o wielu obliczach.

Portal Entertainment Weekly udostępnił właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z piątego sezonu produkcji. Znajdują się na nim dwaj znani aktorzy: Anthony Mackie („Avengers: Endgame”) oraz Yahya Abdul-Mateen II („Aquaman”). Z racji występów aktorów w filmach z konkurujących ze sobą Marvelem i DC twórca „Black Mirror” Charlie Brooker zażartował, że to „crossover Marvela i DC, którego nikt się nie spodziewał”. Niestety nie wiadomo jeszcze nic na temat tego odcinka.

black mirror, netflix, sezon 5, anthony mackie
Zdjęcie z odcinka piątego sezonu „Black Mirror”

Data premiery oraz liczba odcinków w nowym sezonie nadal nie jest znana.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …


Aktualności