Aktualności

Światło dzienne ujrzał kolejny trailer jednego z odcinków czwartego sezonu „Black Mirror”. Wiele wskazuje na to, że tym razem twórcy skupią się na naszych czworonożnych przyjaciołach.

Trailer piątego odcinka czwartego sezonu „Black Mirror” zdradza stosunkowo niewiele. Epizod o nazwie „Metalhead” opowie najprawdopodobniej o tym, jak technologia może wpłynąć na zachowanie zwierząt.

Bohaterka ucieka bowiem przed czymś, co nazywa psem, czymś, co jak się wydaje, możemy zobaczyć w 18. sekundzie zwiastuna. To, co przede wszystkim zwraca uwagę, to fakt, że czeka nas pierwszy czarno-biały odcinek w historii serialu.

W odcinku wystąpią między innymi: Maxine Peake („Shameless”), Clint Dyer („Unknown”), czy Clint Dyer („The Missing”). Za kamerą stanął David Slade („Breaking Bad”, „American Gods”).

„Metalhead” będzie piątym odcinkiem nowego sezonu. Tym samym do udostępnienia pozostał już tylko jeden trailer – odcinka zatytułowanego „USS Callister”.

Data premiery nowego sezonu wciąż nie jest znana.

Źródło: Netflix / screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …