Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami najnowszy dodatek do serialu „Black Mirror” pojawi się na platformie Netflix już 28 grudnia. Najnowszy zwiastun zapowiada, że może to być historia, w której widz zadecyduje o przebiegu wydarzeń.

„Black Mirror: Bandersnatch” będzie osobnym filmem, dziejącym się w 1984 roku. Historia skupi się wokół Stefana (Fionn Whitehead znany z „Dunkirk”) – młodego programisty, który zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy.

Zaprezentowany zwiastun zdaje się sugerować, że widz będzie miał wpływ na historię, o czym słychać od pewnego czasu – „Zmień decyzję. Zmień swoje życie. Zdecyduj o swojej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości”. Wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji całość nakręconego materiału ma mieć nawet 312 minut (uwzględniając wszelkie wybory, jakich można dokonać).

Premiera 28 grudnia na Netflixie.

Źródło: radiotimes.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …


Aktualności