Aktualności

Okazuje się, że twórcy „Black Mirror: Bandersnatch” mieli w planach jeszcze jedną ścieżkę, jednak finalnie ją usunięto. Co jeszcze miało się wydarzyć w interaktywnym odcinku?

Akcja odcinka dzieje się w 1984 roku, gdy młody Stefan tworzy grę na podstawie książki „Bandersnatch”. W trakcie pracy zaczyna powątpiewać w to, czy na pewno  kontrluje własne życie. Jest to pierwsza odsłona „Black Mirror”, gdzie decyzje za bohatera podejmuje widz.

Odtwórca głównej roli – Fionn Whitehead przyznał, że z końcowej wersji usunięto jeden wybór. Okazuje się, że jedna ze ścieżek działa się po spotkaniu z Colinem (Will Poulter) przy drzwiach domu Stefana. W tym momencie widz miał zdecydować czy Stefan dźgnie nożem Colina, czy upuści potencjalne narzędzie zbrodni. W chwili kiedy chłopak pozbywa się noża, załamuje się, pada w objęcia Colina i bardzo mocno go przytula. Aktor wyznał, że jest trochę zawiedziony, że finalnie usunięto tę scenę, która była pozytwnym akcentem i tym, czego bohater potrzebował.

black mirror, bandersnatch, will poulter, fionn whitehead, netflix
Will Poulter w „Black Mirror: Bandersnatch”

„Black Mirror: Bandersnatch” cieszy się dużą popularnością ze względu na sporą liczbę ścieżek do przejścia. Zapaleni fani obejrzeli odcinek kilka razy, aby móc dojść do „szczęśliwego zakończenia”.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …


Aktualności