Aktualności

Plotki o nadciągającym odcinku specjalnym „Black Mirror” trwają od czasu gdy na jednym z amerykańskich profili platformy udostępniono tytuł wraz z datą. Teraz można już go wyszukać na Netflixie, ale jako osobną pozycję.

„Black Mirror” jest antologią skupiającą się na zgubnych dla ludzi skutkach technologii. Co chwilę pojawiają się nowe wskazówki dotyczące nadchodzącego sezonu. Na jeden z odcinków obstawiano „Bandersnatch”. Tytuł ten pojawił się na grudniowej rozpisce oficjalnego profilu Netflixa dla produkcji science fiction i fantasy, z datą 28 grudnia. Okazuje się jednak, że może to być całkiem oddzielny film, a nie część nadchodzącego piątego sezonu serialu. Sam tytuł można już odnaleźć w wyszukiwarce platformy, ale brakuje tam daty oraz dłuższego opisu, poza „Zaraz wracam”.

black mirror, bandersnatch, film
Pozycja dostępna na platformie

Od czasu ujawnienia tytułu „Bandersnatch” w internecie rozgorzały dyskuje czego może dotyczyć ten nowy dodatek do znanej antologii – pierwszym skojarzeniem było stworzenie występujące w książce Lewisa Carrolla „Through The Looking Glass” („Po drugiej stronie lustra”) oraz wierszu jego autorstwa o nazwie „The Hunting of the Snark” („Wyprawa na żmirłacza: męka w ośmiu konwulsjach”). Część fanów obstawia jednak, że odnosi się do tytułu gry wideo z lat 80., która nie została oficjalnie wypuszczona na rynek. Te ostatnie plotki zdaje się potwierdzać umiejscowienie czasu akcji w Wielkiej Brytanii w tych latach.

black mirror, bandersnatch
Zdjęcia z miejsca kręcenia odcinka

Nie jest jeszcze znana data premiery ani szczegóły dotyczące tego tytułu. Nie wiadomo także kiedy na platformie zadebiutuje piąty sezon produkcji.

Źródło: radiotimes.com / Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …


Aktualności