Aktualności

Platforma streamingowa Netflix przedłużyła jedną ze swoich najpopularniejszych produkcji oryginalnych – „Black Mirror” – o kolejny sezon.

Netflix za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze udostępnił krótki materiał video, który informuje o zamówieniu piątego sezonu „Black Mirror”. 

 

„Black Mirror” to serial ukazujący problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych (zwykle w przyszłości). Czasem pojawiają się elementy fantastyki, jednak przedstawione w nim sytuacje zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Każdy odcinek przedstawia inne konsekwencje ewolucji naszej cywilizacji, między innymi następstwa rozwoju branży IT.

Twórcą produkcji jest Charlie Brooker. Serial, początkowo emitowany na brytyjskim kanale Channel 4, po dwóch sezonach został przejęty przez platformę Netflix. 

Ostatni, czwarty sezon „Black Mirror” spotkał się raczej z mieszanymi opiniami widzów, którzy zarzucali mu wtórność i brak oryginalnych pomysłów fabularnych. W serwisie Metacritic najnowsza seria produkcji Netflixa zdobyła dość przeciętną notę od telewidzów – 7,4/10. Czy autorzy serialu wezmą pod uwagę krytykę najnowszych odcinków i poprawią się przy tworzeniu piątego sezonu? Na odpowiedź przyjdzie nam trochę poczekać.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Recenzje