Aktualności

Twórcy serialu zaprezentowali nowych bohaterów, którzy dołączą do świata przedstawionego w „Black Lightning”.

Pierwszy sezon tej produkcji zakończył się całkiem niedawno, ale już od dłuższego czasu było jasne, że The CW nakręci kolejny sezon. „Black Lightning” jest piątą z kolei adaptacją komiksową ze świata DC, jaką ma w swojej ofercie ta stacja. W zeszłym tygodniu rozpoczęto prace na planie drugiego sezonu, więc do fanów będzie na pewno spływać o wiele więcej elektryzujących informacji o ich ulubionym bohaterze.

Black Lightning, sezon 2, The CW, Jefferson Pierce
Kadr z serialu „Black Lightning”
 

W kolejnej serii będziemy mogli zobaczyć kilka nowych postaci; niektóre z nich, wnioskując po ich historii z komiksowych pierwowzorów, mogą mieć bardzo duże znaczenie dla całej fabuły. Niestety na ten temat wciąż niewiele wiadomo, ale fani i tak tworzą własne scenariusze na podstawie tego, którzy bohaterowie zostali potwierdzeni:

– Perenna. Kobieta w średnim wieku, będąca metaczłowiekiem ze zdolnościami telepatycznymi. Na co dzień pracuje jako terapeutka, a jej moce na pewno bardzo jej to ułatwiają. Jej zadaniem będzie pomoc córce głównego bohatera w zrozumieniu swoich nowych mocy oraz poradzeniu sobie z ich akceptacją.

– Zlovac. Już sam jego pseudonim jasno mówi, jaką przyjdzie mu odegrać rolę w serialu. Mężczyzna zjednoczy swoje siły z Tobiasem Whale’em, jednak jaki cel im będzie przyświecać – tego na razie nie wiadomo. Zlovac pochodzi ze wschodniej Europy i poza byciem czarnym charakterem pracuje w handlu nieruchomościami, a jego żyłka do biznesu niejednokrotnie pomagała mu w prowadzeniu przestępczej działalności.

– Major Lowry. Szkoła w Garfield będzie miała swojego nowego dyrektora i będzie nim właśnie Lowry. Jego postać jest określana jako odważna i wyjątkowo mądra, niestety nie wiadomo, jak wykorzysta te cechy w drugim sezonie.

Black Lightning, sezon 2, The CW, Dr. Jace, komiks
Dr. Jace w komiksie „Black Lightning”
 

– Dr. Jace. Wyjątkowo mądra kobieta, która realizuje się zawodowo jako chemik obliczeniowy. Jej wyjątkowa przebiegłość i talent do manipulacji będą niejednokrotnie poważnymi przeszkodami na drodze głównych bohaterów. Pani doktor dołącza do drużyny antagonistów, stając się bardzo trudnym przeciwnikiem.

– Zoe B. Młoda dziewczyna, która więcej uwagi poświęca portalom społecznościowym niż realnemu światu. Jest bardzo pewna siebie i nie ucieka przed stwarzaniem kontrowersji wokół swojej osoby. Zoe pojawi się w życiu córki głównego bohatera z bardziej romantycznymi celami niż pozostali z tej listy.

Black Lightning, sezon 2, The CW, Anissa Pierce
Kadr z serialu „Black Lightning”

Nowe postacie wydają się wyjątkowo interesującym dodatkiem do tych już dobrze znanych z pierwszego sezonu. Twórcy „Black Lightning” nie mówią na razie o tym, czy ta lista jeszcze się powiększy, ale temu nie zaprzeczają. Fani muszą się uzbroić w cierpliwość również w kwestii daty premiery, która nie została nadal ustalona.

Żródło: thathastagshow.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Lightning

Jefferson Piece to były superbohater, który wiedzie spokojne życie jako dyrektor szkoły. Gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie, wkracza do akcji jako legendarny …


Recenzje