Aktualności

Ostatni sezon serialu „Arrow” pozostawił niedosyt i pytanie, co dalej może wydarzyć się w superbohaterskim uniwersum. Jedna z aktorek wstawiła zdjęcie, które może uchylić rąbka tajemnicy.

Praca na planie sezonu siódmego „Arrow” jest już w toku, a jedna z członkiń obsady, Juliana Harkavy, pozwoliła nam rzucić okiem na to, co dzieje się za kulisami.

Aktorka, która wciela się w Dinah Drake/Black Canary, podzieliła się zdjęciem, na którym jest częściowo ubrana w kostium swojej bohaterki. Pod zdjęciem pojawił się podpis: "Sezon 7. Zróbmy to."

Black Canary Arrow sezon 7
Zdjęcie z Twittera

Zdjęcie może nie ujawnia za wiele szczegółów dotyczących nadchodzącego sezonu, ale za to wiemy przynajmniej, że Team Arrow nadal będzie pracował, a sławne „Suit up” usłyszymy jeszcze nie raz, mimo że sam Oliver Queen znajduje się w tym momencie za kratkami.

Wiemy to dzięki Twitterowi The Arrow Writes Room, gdzie zostało zamieszczone zdjęcie Stephena Amella (Arrow/Oliver Queen), Emily Bett Rickards (Overwatch/Felicity Smoak), Davida Ramseya (Spartan/John Diggle) i Echa Kelluma (Mister Terrific/Curtis Holt) podczas swojego pierwszego odczytu scenariusza. 

Arrow sezon 7 co dalej
Kilka znajomych twarzy na pierwszym odczycie scenariusza. Happy #ARROW :)

Najnowsza seria wygląda na przełomową dla „Arrow”. Oliver Queen znajduje się w więzieniu, po tym jak został zmuszony do ujawnienia swojej tożsamości jako Green Arrow, by ocalić swoje miasto. 

W zeszłym miesiącu Warner Bros. opublikowało siedem wskazówek, dotyczących najnowszych odcinków. W jednym z podsumowań możemy przeczytać:

Oliver okaże się bezbronny w niespotykany dotychczas sposób. Nowy, tajemniczy wróg zacznie odkrywać dzieła Green Arrowa, rzucając mu jednocześnie wyzwanie, aby odkupił swoje winy, ryzykując utratę wszystkiego. 

Nie wiemy, ile czasu Oliver spędzi za kratkami, ale nie będą to na pewno trzy odcinki. Stephen Amell zaprzeczył, kiedy fan spytał go, czy Queen posiedzi w więzieniu pierwsze trzy epizody. Czy oznacza to więcej czy mniej, jeszcze nie wiemy. Ale 15 października zbliża się wielkimi krokami. 

Pierwsze odcinki serialu można było zobaczyć w Polsce na TV Puls.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …