Aktualności

Serial „Billions”, produkowany przez stację Showtime, dostał zamówienie na kolejny sezon.

Zaledwie miesiąc temu miała miejsce premiera trzeciego sezonu serialu, tymczasem już teraz został potwierdzony czwarty. „Billions” pokazuje zawiłą relację pomiędzy wyjątkowo ambitnym prokuratorem, którego gra Paul Giamatti, a sprytnym właścicielem funduszu hedgingowego (w tej roli Damian Lewis). Nie do końca zgodne z prawem metody pracy tego drugiego doprowadzają do szału prokuratora generalnego, który postanawia za wszelką cenę ukrócić ten proceder.

Billions, Showtime, sezon 4, przedłużenie, zamówienie, serial
Kadr z serialu „Billions”
 

„Billions” doczekało się całkiem mocnej pozycji wśród produkcji emitowanych przez stację Showtime, stając się na przestrzeni ostatnich lat drugim najchętniej oglądanym serialem dramatycznym. Premierowy odcinek trzeciego sezonu miał aż o 23% większą widownię niż w przypadku sezonu drugiego. Dyrektor programowy stacji Showtime, Gary Levine, podsumował to w krótkiej wypowiedzi:

„Billions” powiększa swoją widownie przy jednoczesnym zgłębianiu szczytów władzy i bogactwa, przenikając ludzką psychikę. Brian i David są wyjątkowo utalentowani, napędzają całą historię i już nie możemy się doczekać, gdzie wraz z niesamowitą obsadą zabiorą nas w czwartym sezonie.

Twórcami serialu są wspomniani przez Gary’ego Levina Brian Koppelman („The Girlfriend Experience”) oraz David Levien („Tilt”). Na informację o dacie premiery czwartego sezonu trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Billions

Fabuła skupia się na dziwnych relacjach prokuratora generalnego USA, Chucka Rhoadesa oraz króla funduszu hedgingowego Bobby'ego „Axa” Axelroda.