Aktualności

Już niedługo zadebiutuje drugi sezon serialu „Big Little Lies”, tymczasem dla każdego, kto jeszcze nie zdążył zapoznać się z produkcją, pojawiła się ciekawa okazja – wszystkie odcinki pierwszej serii dostępne są bezpłatnie na youtubie.

„Big Little Lies” jest adaptacją powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem. Akcja skupia się na losach trzech kobiet – Madeline, Celeste i Jane. W spokojnym miasteczku dochodzi do morderstwa. Każdy odcinek serialu jest fragmentem układanki, której ostateczne rozwiązanie to kto i dlaczego zginął.

Pełen pierwszy sezon (w wersji z angielskimi napisami) dostępny jest do obejrzenia na oficjalnym kanale stacji HBO w serwisie Youtube. To świetna okazja dla osób, które nie miały jeszcze możliwości obejrzenia serialu, by zachęcić je do poznania go tuż przed premierą nowej serii. Nowe odcinki dostępne będą na platformie HBO GO, jak i kanale HBO.

Premiera drugiego sezonu w nocy z 9 na 10 czerwca.

[AKTUALIZACJA – 12.05.2019]

Niestety dostępność serialu w naszym kraju nie trwała długo, a już teraz chcących skorzystać z tej akcji promocyjnej czeka komunikat „Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju.” – na wszystkich zachęconych produkcja czeka do obejrzenia na platformie HBO GO.

Źródło: HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …


Aktualności