Aktualności

Najnowsze ogłoszenie castingowe dotyczące serialu HBO, „Big Little Lies”, powinno zainteresować sporą rzeszę widzów. Meryl Streep, aktorka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. dołączyła do obsady produkcji. Już teraz można podejrzewać, że jej obecność w serialu nie przejdzie bez echa w świecie nagród serialowych. SPOILERY DOTYCZĄCE PIERWSZEGO SEZONU W DALSZEJ CZĘŚCI TEKSTU.

„Big Little Lies” jest adaptacją powieści Liane Moriarty pod tym samym tytułem. Akcja skupia się na losach trzech kobiet – Madeline, Celeste i Jane. W spokojnym miasteczku dochodzi do morderstwa. Każdy odcinek serialu jest fragmentem układanki, której ostateczne rozwiązanie to kto i dlaczego zginął.

Do obsady serialu dołączyła właśnie Meryl Streep. Aktorka znana jest z ogromnej ilości ról filmowych, w tym trzech, za które została nagrodzona Oscarem – w „Kramer vs. Kramer”, „Sophie's Choice” i „The Iron Lady”. W „Big Little Lies” wcieli się w Mary Louise Wright, matkę zmarłego Perry’ego, którego zagrał Alexander Skarsgård. Opis HBO tak opowiada o jej postaci:

Zmartwiona o stan wnuków, w związku ze śmiercią syna, Mary Louise przyjeżdża do Monterey, szukając odpowiedzi.

Big Little Lies, sezon 2, Meryl Streep, Reese Witherspoon

Pierwszy sezon cieszył się ogromną popularnością i zdobył mnóstwo nagród. Produkcja drugiego, 7-odcinkowego sezonu, ma rozpocząć się w marcu; premiera w 2019 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …


Aktualności