Aktualności

Kiedy ogłoszono, że miniserial „Big Little Lies” dostanie drugi sezon, widzowie zastanawiali się, czy cała obsada znowu pojawi się na ekranach telewizorów. Okazało się, że nie należy się tego obawiać – stacja HBO oficjalnie potwierdziła, że wszystkie aktorki powrócą do produkcji.

Oprócz Nicole Kidman oraz Reese Witherpsoon do serialu wracają również Shailene Woodley, Zoë Kravitz oraz Laura Dern. Oznacza to, że możemy liczyć na rozwinięcie wątków wszystkich znanych nam bohaterek. Ze względu na to, że fabuła książki, na której oparto produkcję, została już wykorzystana, autorka powieści – Liane Moriarty – napisze wszystkie siedem odcinków na potrzeby serialu. Andrea Arnold przejęła stanowisko reżysera od Jeana-Marca Valléego. Stacja HBO opowiedziała krótko o tym, co może nas spotkać w drugim sezonie:

[Andrea Arnold] zbada złośliwość kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa oraz okrucieństwo zdrowego rodzicielstwa. Niektóre relacje będą się rozpadać, lojalność ulegnie zniszczeniu i pojawi się potencjał emocjonalnych i fizycznych obrażeń.

W drugim sezonie Jane (Shailene Woodley) po śmierci Perry’ego (Alexander Skarsgård) próbuje zbudować nowe życie dla siebie i swojego syna, Bonnie (Zoë Kravitz) stawia czoła demonom przeszłości, a Renata (Laura Dern) musi sprostać wyzwaniom związanym z jej małżeństwem.

Big Little Lies, 2 sezon, Shailene Woodley, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Den, Zoe Kravitz
Kadr z serialu. Na zdjęciu Shailene Woodley, Reese Witherspoon oraz Nicole Kidman

Historia skupia się na trzech matkach, których dzieci uczęszczają do tej samej klasy. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że bogate rodziny prowadzą idealne, kolorowe życie, jednak każda z nich ma swoje tajemnice, w dodatku w miasteczku dochodzi do straszliwej zbrodni. Produkcja porusza m.in. takie problemy jak gwałt, samotne rodzicielstwo czy przemoc domowa. „Big Little Lies” cieszyło się sporym zainteresowaniem oraz otrzymało wysokie noty. Zdobyło rownież bardzo dużo nagród, w tym Złoty Glob w kategorii najlepszy serial limitowany.

Trwają spekulacje, że serial powróci w 2019 roku. Pierwszy sezon można obejrzeć na platformie HBO GO.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …


Aktualności