Aktualności

Adam Scott podpisał kontrakt i powróci w roli Eda Mackenziego, cierpliwego, lojalnego i wiernego męża Madeline (w tej roli Reese Witherspoon) w nadchodzącym drugim sezonie „Big Little Lies”.

Rzecznik prasowy HBO potwierdził, że Scott, który obecnie występuje w „Ghosted” od Fox, powróci jako regularny aktor w serialu. Będzie to siedmioodcinkowa kontynuacja, do której zdjęcia rozpoczyną się w przyszłym miesiącu. Premiera jest zaplanowana na 2019 rok. Przedstawiciel stacji zdradził również, że Ed Mackenzie będzie „zmuszony stawić czoła poważnym wyzwaniom związanym z małżeństwem z Madeline”.

Reese Witherspoon, Adam Scott, Big Little Lies, HBO
Reese Witherspoon i Adam Scott na planie „Big Little Lies”

W pierwszym sezonie „Big Little Lies” Madeline miała romans z dyrektorem teatru. Przekonano nas, że był on cały czas ukrywany przed Edem. Można śmiało powiedzieć, że „wyzwania”, którym Ed będzie musiał stawić czoła, mogą oznaczać, że ten dowie się o niewierności Madeline.

Wiadomo również, że wszystkie główne postacie powrócą do serii – udział aktorek w drugim sezonie został już potwierdzony (Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Zoe Kravitz). Dodatkowo do obsady dołączy Meryl Streep jako matka Perry'ego (Alexander Skarsgård).

 Źródło: TVLine.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …