Aktualności

W świecie wszechobecnego VOD, serwisów streamingowych i wypożyczalni filmów dostępnej na YouTube, nie dziwi nas wiadomość, że i Facebook – druga po Nokii wielka siła łącząca ludzi – chce mieć kawałek tego tortu dla siebie.

Ricky Van Veen, dyrektor ds. rozwoju platformy Facebook Watch, ogłosił podczas konferencji NATPE (ang. Narodowy Związek Producentów Telewizyjnych) zamówienie serialu „Sacred Lies” – 10-odcinkowej produkcji na podstawie baśni braci Grimm „Bezręka dziewczyna” oraz książki „The Sacred Lies of Minnow Bly”. 

Raelle Tucker, Scott Winant, Facebook Watch, Facebook, serial, Sacred Lies
Raelle Tucker i Scott Winant

W projekt zaangażowani są producentka Raelle Tucker i reżyser Scott Winant, poprzednio współpracujący przy okazji „True Blood”.

Historia ma opowiadać o bezrękiej nastolatce, która ucieka spod wpływu kultu i znajduje się w areszcie dla nieletnich, podejrzewając, kto zabił lidera jej byłej sekty. Twórcy produkcji w rozmowie z portalem Deadline tak opisali główną bohaterkę „Sacred Lies”:

To młoda kobieta, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy na ekranie. Jest skomplikowana, odważna, zabawna... a czasami niebezpieczna. I nie ma rąk. Ale nie pozwala, by ta ułomność czy też jej brutalna przeszłość definiowała ją lub w jakiś sposób ograniczała. Oto przesłanie, które płynie z naszej serii: bez względu na to, co życie ci zgotowało - ostatecznie tylko ty masz moc decydowania o tym, w co wierzysz i czym się stajesz. Jesteśmy podekscytowani, a zarazem zaszczyceni, mogąc ożywić tę wyjątkową, inspirującą i zadziorną postać. 

Według źródła trwają obecnie castingi do obsady serialu. Nieznana jest data premiery produkcji.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.