Aktualności

Najnowsze informacje na temat serialu „Beverly Hills 90210” zdają się wykluczać dotychczasowe teorie na temat formy, jaką przyjmie ta produkcja.

Stacja CBS, pracująca aktualnie nad przywróceniem do świata telewizji serialu „Beverly Hills 90210”, ujawniła kilka szczegółów, które mogą być mocno szokujące dla wszystkich fanów pamiętających oryginał. Dotychczas sądzono, że projekt będzie albo rebootem, albo kontynuacją przygód głównych bohaterów, wygląda jednak na to, że nie będzie żadnym z powyższych. Wszystko wskazuje również, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie wszystkie aktorki i aktorzy z oryginalnej obsady pojawią się w nowej produkcji.

CBS, Beverly Hills 90210, reboot, kontynuacja
Kadr z serialu „Beverly Hills 90210”
 

„Beverly Hills 90210” ma być czymś na wzór mockumentary, czyli fikcyjnej fabuły udającej dokument. Obsada kultowego serialu ma zagrać samych siebie, a historia będzie toczyć się wokół ich starań o przywrócenie serialu, w którym grali przed laty. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten dziwny projekt przyjmie formę satyryczną lub nawet komediową, co jest bardzo często spotykane w mockumentary.

Potwierdzono również, że w produkcji nie zobaczymy Shannen Doherty i Luke'a Perry'ego.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Beverly Hills, 90210

Do Beverly Hills sprowadza się rodzina Walshów. Główni bohaterowie „Beverly Hills, 90210” są początkowo jeszcze młodzi, chodzą do szkoły, a ich życie kręci się …


Aktualności