Aktualności

Stacja AMC podała datę premiery kolejnego, czwartego już sezonu serialu „Better Call Saul”.

Spin-off „Breaking Bad”, czyli „Better Call Saul”, radzi sobie znacznie lepiej, niż większość osób przewidywała w momencie premiery pierwszego sezonu. Historia o prawniku, który dorabia sobie, zajmując się pomaganiem przestępcom, już od trzech sezonów przyciąga przed ekrany oddane grono fanów. Wszyscy zastanawiają się, co wydarzy się w czwartym sezonie, szczególnie, że ostatni odcinek trzeciego pozostawił widzów z solidnym cliffhangerem.

Better Call Saul, AMC, premiera, 4 sezon, data premiery
Kadr z serialu „Better Call Saul”

Twórcy serialu obiecują, że już w pierwszym odcinku wyjaśnią zagadkę pożaru domu oraz tego, kto w nim zginął. Zdarzenie to będzie miało ogromny wpływ na głównego bohatera, stając się katalizatorem jego ostatecznej przemiany w Saula. Jego powolna droga ku przestępczemu życiu odbije się na jego relacjach ze wszystkimi bliskimi, stawiając pod znakiem zapytania ich dotychczasowe związki.

Czwarty sezon „Better Call Saul” będzie miał swoją premierę na AMC już 6 sierpnia. Twórcy poinformowali, że widzowie będą mogli śledzić przygody swoich ulubionych bohaterów przez 10 odcinków.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Better Call Saul

Fabuła rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z „Breaking Bad”. James McGill to oszust, który postanawia obrać nową, legalną drogę kariery i staje się prawnikiem, …