Aktualności

Twórcy serialu „Better Call Saul” podali kilka szczegółów dotyczących fabuły kolejnego sezonu.

Produkcja skupiająca się na życiu Saula Goodmana, doskonale znanego z serialu „Breaking Bad”, którego jest prequelem, w końcu dociera fabularnie do momentów z pierwowzoru. Akcja „Better Call Saul” ma miejsce kilka lat przed „Breaking Bad” i tak było we wszystkich trzech dotychczasowych sezonach. Historia transformacji głównego bohatera z porządnego prawnika w adwokata diabła prędzej czy później musiała dotrzeć do punktu, w którym fabuła zacznie się nakładać na tę pokazaną w pierwowzorze.

Better Call Saul, sezon 4, AMC, Breaking Bad
Kadr z 4. sezonu „Better Call Saul”
 

Jeden z twórców serialu, Terry Gilligan, w wywiadzie udzielonym dla Entertainment Weekly nie powiedział, w jaki sposób dojdzie do spotkania się tych dwóch serialowych światów ani nawet kto z bohaterów, poza Saulem, weźmie w tym udział, ale zapewnił, że dla wszystkich fanów będzie to na pewno bardzo emocjonujące i ciekawe doświadczenie. Nie wiadomo nawet, w jakiej formie zostanie to ukazane, być może będą to tylko przebłyski przyszłości.

Podczas niedawnego świętowania z okazji dziesiątej rocznicy powstania serialu „Breaking Bad” aktorzy Bryan Cranston i Aaron Paul wyrazili swoje zainteresowanie ewentualnym powrotem do świata wykreowanego w serialu, a który jest przecież częścią „Better Call Saul”. Z ich wypowiedzi można jednak łatwo wywnioskować, że nikt z nimi jeszcze na ten temat nie rozmawiał i równie dobrze może to być zwykłe przekomarzanie się z fanami. Czwarty sezon „Better Call Saul” będzie miał premierę 4 września.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Breaking Bad

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem …


Better Call Saul

Fabuła rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z „Breaking Bad”. James McGill to oszust, który postanawia obrać nową, legalną drogę kariery i staje się prawnikiem, …


Aktualności