Aktualności

W sieci pojawił się właśnie nowy teaser, oferujący fanom podgląd nadchodzącego czwartego sezonu serialu „Better Call Saul”.

Trzecia seria zakończyła się nieoczekiwanym obrotem spraw. Niedawno informowaliśmy także, że bohater „Breaking Bad” ma pojawić się w którymś z przyszłych epizodów produkcji. Teraz twórcy raczą nas krótkim teaserem.

Niestety wideo nie ujawnia praktycznie żadnych szczegółów, a już z pewnością nie odpowiada na pytania, jakie mogą kłębić się w głowach fanów. Wiemy natomiast, że czwarty sezon „Better Call Saul” obfitować będzie w sceny przemocy (co nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę zakończenie trzeciej serii), a także zaprezentuje Gusa Fringa (Giancarlo Esposito).

Co więcej, teaser może nasuwać więcej pytań. Kto stoi na parkingu? Kim jest osoba w skórze i co trzyma? Czyje martwe ciało leży na ziemi? Kto zostaje postrzelony?

Wszystkiego dowiemy się 6 sierpnia, kiedy czwarty sezon „Better Call Saul” będzie miał swoją premierę.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Better Call Saul

Fabuła rozgrywa się siedem lat przed wydarzeniami z „Breaking Bad”. James McGill to oszust, który postanawia obrać nową, legalną drogę kariery i staje się prawnikiem, …