Aktualności

Sky Atlantic i Showtime, stacje odpowiedzialne za produkcję serialu, zaprezentowały pierwszy oficjalny zwiastun nowej produkcji „Patrick Melrose”, której gwiazdą jest Benedict Cumberbatch.

Serial oparty będzie na książkach autorstwa Edwarda St. Aubyna „Patrick Melrose Novels”. Historia przedstawiona w serialu ma pokazywać różne momenty z życia głównego bohatera, od czasów dzieciństwa aż po wiek dorosły. Każdy odcinek opowie odmienną historię, skupiając się na poszczególnych etapach rozwoju Melrose'a i jego problemach.

W trailerze możemy zobaczyć przedstawienie postaci Patricka, alkoholika ze skłonnościami samobójczymi. Większość czasu spędza na piciu i rozpamiętywaniu traumatycznych wydarzeń z dzieciństwa. Wygląda na to, że dostaniemy całkiem porządną historię o cyniku, który nie do końca chce coś naprawić w swoim życiu, bo dobrze mu tak jak jest.

 

Serial liczyć będzie pięć odcinków, dziejących się w różnych latach: ‘60, ‘80 i na przełomie tysiąclecia.

Benedict Cumberbatch oprócz bycia w obsadzie jest również głównym producentem serialu. Adaptacją powieści zajął się David Nicholls („Tess D'Urbervilles”). W produkcji wystąpili także: Hugo Weaving („The Lord Of The Rings”), Jennifer Jason Leigh („Twin Peaks”), Holliday Grainger („Strike”), Jessica Raine („The Last Post”) oraz Anna Madeley („The Crown”).

Przwidywana data premiery serialu to 2018 rok.

Źródło: cultbox.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.