Aktualności

Niewiele czasu dzieli nas już od premiery pierwszej norweskiej produkcji oryginalnej HBO Europe. O czym opowie „Beforeigners”?

„Beforeigners” dziać się będzie w świecie, w którym dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Po rozbłysku nad oceanem zaczynają wyłaniać się z niego ludzie z przeszłości. Pochodzą z różnych okresów historii i nikt nie ma pojęcia, w jaki sposób doszło do przeniesienia ich do obecnych czasów. Po kilku latach w ramach policyjnego programu integracji pochodząca z epoki wikingów Alfhildr rozpoczyna współpracę z wypalonym zawodowo detektywem Larsem Haalandem. Natrafiają na trop spisku, mogącego wyjaśnić, w jaki sposób trafiły tu osoby z przeróżnych epok. Serial liczyć będzie 6 odcinków.

W rolach głównych wystąpili: Nicolai Cleve Broch („Max Manus”) oraz Krista Kosonen („Blade Runner 2049”). Twórcami serialu są Anne Bjørnstad i Eilif Skodvin, odpowiedzialni za produkcję „Lilyhammer”. Reżyserią zajął się Jens Lien („Jonny Vang”, „Den brysomme mannen”).

Premiera już 21 sierpnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO rozpocznie się we wrześniu.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Beforeigners

W niewyjaśnionych okolicznościach osoby żyjące w poprzednich dekadach i wiekach zaczynają pojawiać sie w obecnych czasach. Po kilku latach od tajemniczego pojawienia …


Aktualności