2
Aktualności

Pierwszy sezon produkcji Hulu, „The Handmaid’s Tale”, od pierwszego odcinka zyskał uznanie wśród serialomaniaków. Nie dziwi więc fakt, że serial dostał zamówienie na kolejny sezon. Producenci ustawili poprzeczkę naprawdę wysoko – co czeka fanów w nowej serii?

„The Handmaid’s Tale” to historia antyutopijnego świata, w którym kobiety nie mają prawa głosu, a o wszystkim decydują mężczyźni. Serial został zrealizowany w luźnym oparciu o powieść Margaret Atwood.

Pierwszy sezon produkcji spotkał się z entuzjastycznymi opinami. Produkcja otrzymała ocenę 95% na portalu rottentomatoes.com, co stanowi naprawdę wysoki wynik. Wielu fanów serialu zastanawia się, czy kolejny sezon dorówna pierwszemu, ponieważ kolejne odsłony w wielu produkcjach mają tendencję spadkową – jednak nowe informacje obiecują rozrywkę na równie wysokim poziomie.

 

Producent Bruce Miller w wypowiedzi dla portalu Variety rzucił nieco światła na fabułę nowych odcinków. Kontynuacja historii rozwinie naszą wiedzę na temat świata, w którym rozgrywa się akcja. Drugi sezon poruszy temat kolonii oraz tego co się dzieje, gdy służąca próbuje uciec. Elisabeth Moss, wcielająca się w główną bohaterkę, wyznała podczas wywiadu dla The Pool, że nowy sezon „The Handmaid’s Tale” ma być bardziej mroczny i wszystko stanie się jeszcze gorsze niż wcześniej.

„The Handmaid’s Tale” powita w drugim sezonie nowe postaci. Aktorka Sydney Sweeney zagra 15-letnią Eden. Dziewczyna będzie głębko wierzyć w dobro panującego ustroju, a jej największym marzeniem stanie się poślubienie Komandora. Ślepa wiara Eden stanie się przyczyną zagrożenia dla otaczających ją osób. Bohaterkę zobaczymy po raz pierwszy w piątym odcinku drugiej serii. Do serialu dołączy również Clea DuVall („Girl, Interrupted”), która wcieli się w postać żony Ofglen – Sylivę. Alexis Bledel, grająca Ofglen, powróci w drugim sezonie jako członek regularnej obsady.

Według Hollywood Reporter, nowy sezon produkcji ma liczyć od 10 do 13 odcinków. Premiera drugiego sezonu „The Handmaid’s Tale” planowana jest na kwiecień 2018 roku

Źródło: variety.com/digitalspy.com

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Zuzanna Lolo
  Zuzanna Lolo
  @zuzannalolo

  Naprawdę nie mogę doczekać się drugiego sezonu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, a wszystko wskazuj na to, że będzie przynajmniej równie dobry jak pierwszy :)))

 • Dariusz Tomasik
  Dariusz Tomasik
  @777moneymaker

  I to są bardzo dobre informacje, już chyba nie trzeba się martwić o syndrom drugiego sezonu :)

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.