Aktualności

Zaskakująca decyzja głównej aktorki sporo namiesza w serialu. Odgrywana przez nią postać ma zostać ponownie obsadzona.

Serial „Batwoman” skupia się na postaci Kate Kane, pragnącej wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli. Dziewczyna wyrusza na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. W pierwszym sezonie serialu w tej roli mogliśmy oglądać Ruby Rose („Orange is the New Black”), jednak nie zobaczymy już tej aktorki w kolejnej serii, która została oficjalnie potwierdzona. Nie znaczy to jednak, że twórcy chcą pozbyć się tytułowej bohaterki bądź stworzyć nową obrończynię Gotham, bo wedle zapowiedzi rola ma być ponownie obsadzona.

Powody stojące za odejściem Rose z serialu są nieznane, jednak jak wspominają źródła, nie jest to związane z urazem, jakiego doznała na planie. Jak mówi sama aktorka:

Podjęłam decyzję, by nie powrócić w kolejnym sezonie „Batwoman”. Było mi szczególnie trudno, ponieważ niesamowicie szanuję obsadę, ekipę oraz wszystkich zaangażowanych w tworzenie serialu, zarówno w Vancouver, jak i w Los Angeles.

batwoman, the cw, kate kane
Ruby Rose jako Kate Kane

Twórcy serialu zapowiadają, że dołożą starań, by w roli Batwoman obsadzić kolejną aktorkę ze środowiska LGBTQ. W związku z pandemią koronawirusa drugi sezon produkcji powróci dopiero na początku 2021 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Batwoman

Serial skupia się na postaci Kate Kane, pragnącej wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli, która wyruszy na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. Dziewczyna …


Aktualności

Recenzje