Aktualności

Poszukiwania aktorki do roli Batwoman przez stację The CW właśnie się zakończyło i to z niesamowitym skutkiem!

Ruby Rose („Orange is the New Black”, „Pitch Perfect 3”) wcieli się w Batwoman, czyli Kate Kane w serialach z Arrowverse. Po raz pierwszy zobaczymy ją już w tegorocznym crossoverze trzech seriali stacji – „Arrow”, „The Flash” oraz „Supergirl”. Osobny serial „Batwoman” dostał chwilowo tylko zamówienie pilota, decyzja o dalszych jego losach nastąpi prawdopodobnie po nakręceniu odcinka i ocenieniu go przez władze stacji. Z tak znaną aktorką wydaje się to już tylko formalnością.

ruby rose, arrowverse, batwoman, the cw
Ruby Rose w serialu „Orange is the New Black”

O czym opowiadałby serial „Batwoman”? Główna bohaterka pragnie wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli. Wyrusza na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. Dziewczyna jest doskonale wytrenowaną wojowniczką i nie kryje się z byciem lesbijką. Nim będzie mogła zostać nazwana symbolem nadziei dla miasteczka Gotham, musi poradzić sobie z własnymi demonami.

Władzom stacji zależało na obsadzeniu w tej roli aktorki, nie kryjącej się ze swoją seksualnością, odpowiadającą przedstawianej postaci. Jest to kolejne takie działanie stacji, po obsadzeniu aktorki transseksualnej w „Supergirl”, wcielającej się w transseksualną bohaterkę.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności