Aktualności

Od crossovera do własnego serialu – taki los czeka Batwoman, która zadebiutuje już na początku grudnia w odcinkach seriali należących do Arrowverse. Co wiadomo o jej własnej produkcji?

Serial skupiony na postaci Batwoman dołączy do innych seriali stacji The CW, dzielących wspólne uniwersum (znane jako Arrowverse), do których zaliczają się: „Arrow”, „The Flash”, „Supergirl” i „DC's Legends of Tomorrow”.

„Batwoman” skupi się na postaci Kate Kane, pragnącej wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli, która wyruszy na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. Dziewczyna jest doskonale wytrenowaną wojowniczką i nie kryje się z byciem lesbijką. Nim będzie mogła zostać nazwana symbolem nadziei dla miasteczka Gotham, musi poradzić sobie z własnymi demonami.

Batwoman, serial, The CW, Kate Kane, Arrowverse
Komiksowy wygląd Batwoman

Scenariusz napisze Caroline Dries („The Vampire Diaries”). Produkcją zajmą się: Greg Berlanti („Arrow”, „Riverdale”), Sarah Schechter („The Flash”, „Supergirl”) i Geoff Johns („Doom Patrol”, „Titans”). Castingi do roli Kate mają niedługo się rozpocząć. Po raz pierwszy zobaczymy ją już w grudniowym crossoverze seriali z Arrowverse.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności