Aktualności

Serial „Batwoman”, a przynajmniej jego pierwszy odcinek, nabiera coraz więcej rozpędu – wiadomo już kto będzie przeciwnikiem tytułowej bohaterki.

„Batwoman” skupi się na postaci Kate Kane, pragnącej wymierzać sprawiedliwość i mówić to, co myśli, która wyruszy na ulice Gotham jako tytułowa mścicielka. Dziewczyna to doskonale wytrenowana wojowniczka, która nie kryje się z byciem lesbijką. Nim zostanie nazwana symbolem nadziei dla miasta, musi poradzić sobie z własnymi demonami. Postać tę można było poznać w tegorocznym crossoverze seriali Arrowverse, gdzie odgrywała ją Ruby Rose („Orange is the New Black”).

Na przeciwniczkę Kate wybrano Alice, zarządzającą gangiem, którego głównym celem jest sianie terroru na ulicach Gotham. Nie będzie ona spokojną osobą – czasem będzie niezwykle czarująca, a czasem całkiem świrnięta. W tej roli zobaczymy Rachel Skarsten („Reign”).

rachel skarsten, batwoman, dc, the cw
Rachel Skarsten w serialu „Reign”

Jak dotąd zamówiono pilot serialu. W jego obsadzie pojawią się również Meagan Tandy („Teen Wolf”), Camrus Johnson („Luke Cage”) i Nicole Kang („YOU”).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności