1
Aktualności

Opowieść o wyrzuconym z amerykańskiej szkoły klaunów Chipie Baskecie jeszcze potrwa. FX podjęło decyzję o zamówieniu czwartego sezonu serialu.

Chip Basket (Zach Galifianakis) marzy o zostaniu profesjonalnym klaunem. Aby jego marzenia stały się rzeczywistością, zapisuje się do prestiżowej szkoły dla klaunów w Paryżu. Kiedy okazuje się, że nie będzie mógł jej ukończyć, Chip wraca do swojego rodzinnego miasta Bakersfield w Kalifornii, by rozpocząć pracę na tamtejszym rodeo. 

Wyniki notowane przez produkcję okazały się na tyle zadowalające, że stacja FX podjęła decyzję o przedłużeniu „Baskets” na kolejny, czwarty sezon:

To jeszcze nie koniec „Baskets”. Wszystko dzięki niezwykle kreatywnemu zespołowi, któremu przewodniczą Jonathan Krisel i Zach Galifianakis. Z uwagi na ich fantastyczną pracę nie mogliśmy podjąć innej decyzji niż zamówienie kolejnego sezonu. 

baskets, fx, 4 sezon, serial, przedłużenie
Kadr z serialu

Galifianakis wciela się w rolę Chipa i Dale’a Basketsów, a oprócz niego w serialu oglądamy również między innymi Louie Anderson, która za swoją kreację matki granych przez Galifianakisa postaci otrzymała w 2016 roku nagrodę Emmy.

Obsadę „Baskets” tworzą nazwiska takie jak: Zach Galifianakis („The Hangover”), Jonathan Krisel („Portlandia”) czy Marc Gurvitz („The Cable Guy”), a za produkcję serialu odpowiada FX Productions. 28 marca zakończyła się emisja trzeciego sezonu; data powrotu serialu jest jeszcze nieznana.

Źródło: variety.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • kold
    kold

    Louie Anderson to chyba pan, a nie pani.

Powiązane

Seriale

Baskets

Wyrzucony z profesjonalnej szkoły clownów Chip Basket postanawia wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdzie stara się zdobyć pracę na rodeo.