Aktualności

2. serię młodzieżowego serialu fantasy „The Shannara Chronicles” polscy widzowie będą mogli obejrzeć już od dzisiaj na kanale AXN.

Produkcja powstała na podstawie serii książek Terry'ego Brooksa i opowiada historię elfickiej księżniczki, półelfa oraz ludzkiej złodziejki, którzy wyruszają w podróż, żeby uratować świat przed siłami zła. Fabuła osadzona jest w niedalekiej przyszłości po upadku cywilizacji – w świecie pełnym czarów i magicznych stworzeń, które trójka bohaterów próbuje ocalić pomimo dzielących ich sporów.

Już dzisiaj, 6 listopada na kanale AXN, o godzinie 21 swoją premierę będzie miał 2. sezon serialu. Nowa seria składająca się z 10 odcinków będzie emitowana o tej samej porze co tydzień.

Serial pierwotnie był własnością stacji MTV, jednak w maju tego roku ogłoszono, że prawa do emisji zostały sprzedane kanałowi Spike TV. Najprawdopodobniej było to spowodowane zmianą polityki stacji MTV, która chce całkowicie zrezygnować z tworzenia produkcji serialowych.

„The Shannara Chronicles” z 2. serią zadebiutował w Stanach Zjednoczonych niecały miesiąc temu, 11 października. Premiera w nowej stacji nie była jednak sukcesem dla serialu – przyciągnął on przed ekrany zaledwie 0,32 mln widzów. Kolejne odcinki zanotowały tendencję zniżkową w kwestii oglądalności. Z takimi wynikami 2. sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim.

W nowej odsłonie do grona aktorów dołączyli m.in. Vanessa Morgan („Finding Carter”, „Riverdale”) oraz Malese Jow („The Vampire Diares”).

Żródło: https://www.axn.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Shannara Chronicles

Gdy świat elfów staje w obliczu zagrożenia, potrzebna jest odważna osoba, która podoła misji uratowania go przed złymi demonami. Tego wyzwania podejmuje się elficka …