Aktualności

„Baby” miał być poważnym serialem dla nastolatków, skupiającym się na trudnym temacie prostytucji wśród młodzieży. Według widzów twórcy zdecydowanie nie podołali ambitnym zamierzeniom, prezentując kolejną teen dramę. Czy drugi sezon czymś nas pozytywnie zaskoczy?

Serial „Baby” skupia się na losach dwóch rzymskich dziewczyn, Chiary i Ludoviki. Pochodzą z dwóch bogatych, jednak nieco różniących się rodzin, co nie przeszkadza w żadnym stopniu w rozwoju ich kwitnącej, szalonej przyjaźni. Nastolatki buntują się, odrzucają normy społeczne i pragną stać się niezależne. Wkrótce jednak trafiają do świata prostytucji, który fascynuje zaślepione zabawą dziewczyny.

Według wielu widzów  twórcy w pierwszym sezonie całkowicie porzucili rozwijanie głównego wątku i temat nastoletniej prostytucji. Pokazali raczej dłużące się wątki z życia codziennego poszczególnych postaci oraz ich bunt przeciwko społeczeństwu. Zdecydowanie na minus wyszła także gra aktorska, niepoprawiająca się na przestrzeni odcinków i fatalna muzyka.

Jak potoczą się dalsze losy Damiano, który całym sercem nienawidzi swojego nowego życia? Co z Camillą i jej wymarzoną wyprawą do Stanów Zjednoczonych? Nie zapominajmy o wściekłym Niccolo i jego toksycznej miłości do Chiary. Tyle pytań i tyle otwartych wątków. Czy twórcy odpowiedzą nam na każde pytanie? 

Czy drugi sezon sprosta oczekiwaniom widzów, dowiemy się już 18 września. Serial  jest dostępny na platormie Netflix.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Baby

Fabuła skupia się na grupie nastoletnich prostytutek, pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli. Odrzuciły one normy społeczne, by odszukać własną tożsamość i …


AktualnościRecenzje