Aktualności

Nastoletnia prostytucja nadal pozostaje na topie? Jak się okazuje, to prawda. Zaledwie niecały miesiąc od premiery włoski serial Netflixa „Baby” dostał zamówienie na drugi sezon. Rzymska historia powróci.

Serial „Baby” skupia się na losach dwóch rzymskich dziewczyn, Chiary i Ludovicy. Pochodzą z dwóch bogatych, jednak nieco różniących się rodzin, co nie przeszkadza w żadnym stopniu ich kwitnącej, szalonej przyjaźni. Nastolatki buntują się, odrzucają normy społeczne i szukają prawdziwych, niezależnych wersji siebie. Trafiają do świata prostytucji, który fascynuje zaślepione zabawą nastolatki.

Na oficjalnym włoskim Twitterze Netflixa właśnie pojawiła się informacja o powrocie „Baby” z drugim sezonem:

 

Według wielu widzów  twórcy w pierwszym sezonie zbyt powierzchownie zajęli się tematem nastoletniej prostytucji. Pokazali raczej dłużące się wątki z życia codziennego, bunt młodych i walkę o lepsze jutro, co mocno przykryło nieliczne sceny z klubów czy prywatnych spotkań z mężczyznami. Czy drugi sezon zaserwuję nam bardziej pikantną, erotyczną historię? Mamy taką nadzieję!

Jak potoczą się dalsze losy Damiano, który całym sercem nienawidzi swojego nowego życia? Co z Camillą i jej wymarzoną wyprawą do Stanów Zjednoczonych? Nie zapominajmy o wściekłym Niccolo i jego toksycznej miłości do Chiary. Tyle pytań i tyle otwartych wątków. Czy twórcy odpowiedzą nam na każde pytanie?

Twórcami serialu są Isabella Aguilar i Giacomo Durzi. W obsadzie znaleźli się między innymi Benedetta Porcaroli (Chiara), Alice Pagani (Ludovica), Riccardo Mandolini (Damiano), Chabeli Sastre (Camilla), Brando Pacitto (Fabio), Lorenzo Zurzolo (Niccolo), Galatea Ranzi (Elsa), Tommaso Ragno (Fedeli), Mehdi Nebbou (Khalid Younes), Giuseppe Maggio (Fiore), Mirko Trovato (Brando), Federica Lucaferri (Virginia) i Beatrice Bartoni (Vanessa).

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Baby

Fabuła skupia się na grupie nastoletnich prostytutek, pochodzących z rzymskiej dzielnicy Parioli. Odrzuciły one normy społeczne, by odszukać własną tożsamość i …


Recenzje