Aktualności

Aktorka, która dołączyła do serialu w czwartej serii, dostała awans i w piątej serii będzie już w głównej obsadzie. Uwaga na spoiler z finału.

W czwartej serii pojawiła się w większości odcinków, teraz jej postać zobaczymy jeszcze częściej. Amirah Vann, wcielająca się w prawniczkę Tegan Price, dostała awans do głównej obsady serialu. 

Jej postać jest partnerką w firmie prawniczej Caplan & Gold, w której praktykowało killku studentów prawa od Annalise Keating (główna postać w serialu, w tej roli Viola Davis). Jej klientem był podejrzany biznesmen, a zarazem ojciec Lauren, Jorge Castillo. 

Tegan Price
Amirah Vann jako Tegan Price

Tegan Price miała pewnego rodzaju nieprzyjazną relację z Annalise Keating. W finale okazała się informatorem, który dostarczył dowody FBI i pomógł wymierzyć sprawiediwość Jorge’owi Castillo.

Vann awansowała do głównej obsady po tym, jak zagrała w pilocie nowej produkcji stacji ABC „The Finest”, która ostatecznie nie otrzymała miejsca w ramówce 2018-2019. 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

How to Get Away with Murder

Utalentowana prawniczka Annalise Keating wybiera nową grupę najwybitniejszych studentów, którzy dostają staż w jej kancelarii. Jej idealne życie zmienia się jednak, …