Aktualności

Gigant streamingowy ogłosił powstanie serialu aktorskiego, bazującego na popularnej animacji.

Jeden z najlepiej ocenianych seriali animowanych ostatnich lat doczeka się aktorskiej wersji – Netflix ogłosił powstający serial „Avatar: The Last Airbender”. Produkcją mają zająć się twórcy oryginalnego serialu, Michael DiMartino i Bryan Konietzko, którzy pełnić będą rolę showrunnerów produkcji. Nie jest to pierwsze podejście do przeniesienia tej historii poza animację, w 2010 roku podjęto się filmowej adaptacji o tytule „The Last Airbender”, która spotkała się ze słabym przyjęciem przez widzów oraz krytyków.

avatar, the last airbender, serial aktorski, netflix
Concept art autorstwa Johna Stauba

 

Animowany serial „Avatar: The Last Airbender” opowiadał historię młodego Avatara Aanga i jego przyjaciół, którzy podróżowali przez świat w celu doskonalenia swoich umiejętności, pokonania Lorda Ognia Ozaia i zakończenia pewnej wojny.

Jak powiedzieli twórcy o nadchodzącym projekcie:

Jesteśmy zachwyceni możliwością czuwania nad aktorską adaptacją serialu "Avatar: The Last Airbender". Nie możemy się doczekać, by zrealizować stworzenie świata, w którym żyje Aang w taki sposób, w jaki zawsze sobie wyobrażaliśmy, z odpowiednim podejściem kulturowym i "niewybieloną" obsadą. Tak okazja nadarza się raz w życiu, by wykorzystać świetną pracę włożoną w oryginalny serial animowany i rozszerzyć opowieść o postaciach, tej historii, całą akcję i budowanie świata. Netflix jest niesamowicie oddany naszej wizji tej opowieści i niezwykle cieszy nas ta współpraca.

Produkcja ma się rozpocząć w przyszłym roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane