Aktualności

Serial produkowany przez stację FX, „Atlanta”, dostał zamówienie na kolejny, trzeci sezon.

Historia o młodym mężczyźnie, który porzucił studia, a po jakimś czasie postanowił pokierować karierą muzyczną swojego kuzyna to jeden z fenomenów ostatnich lat. W świecie telewizji rzadko zdarza się, żeby pierwszy sezon został wyróżniony zarówno nagrodą Złotego Globu, jak i Emmy. „Atlanta” debiutowała w 2016 roku, robiąc przy okazji z Donalda Glovera absolutną gwiazdę, która świeci teraz bardzo jasno w Hollywood.

Atlanta, Donald Glover, sezon 3, FX
Kadr z serialu „Atlanta”
 

Dyrektor programowy stacji FX, Nick Grad, nie ukrywa swojej ekscytacji serialem.

„Atlanta” jest fenomenalna, osiągając i przekraczając to, co udało się tylko kilku innym serialom. Drugi sezon, Donald oraz pozostali wynieśli serial na jeszcze wyższy poziom, bazując na ogromnym sukcesie pierwszego sezonu. Jesteśmy wdzięczni producentom, niesamowitej obsadzie i ekipie za osiągnięcie tego poziomu doskonałości. Chcemy podzielić się naszą ekscytacją, związaną z trzecim sezonem, z widownią, wiedząc, że ponownie trafimy w nieoczekiwane i emocjonujące miejsca.

Nie podano żadnej daty premiery kolejnego sezonu, nie wiadomo także, ile odcinków będzie zawierać. Biorąc pod uwagę fakt, że przerwa pomiędzy pierwszym a drugim sezonem trwała aż 16 miesięcy, fani powinni uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale