Aktualności

Bruce Campbell, odtwórca tytułowej roli, poinformował na swoim twitterze, że „Ash vs. Evil Dead” nie otrzymało przedłużenia na kolejny sezon.

Stacja Starz wskrzesiła jedną z największych legend gatunku gore, jaką była postać Asha Williamsa. Filmy kinowe opowiadające o jego walce z siłami zła stały się przez lata od premiery dziełami kultowymi, dlatego nietrudno było znaleźć chętnych do oglądania kontynuacji przygód nieogarniętego mechanika bez jednej ręki. Pierwsze dwa sezony cieszyły się dużym zainteresowaniem i jeszcze przed finałowymi odcinkami podawano informację o powstaniu kolejnych. Fani byli przekonani, że i tym razem się tak stanie, szczególnie, że finał trzeciego sezonu już 30 kwietnia. Niestety stało się inaczej.

Ash vs. Evil Dead, Starz, sezon 3, Bruce Campbell, Ash Williams
 

Aktor napisał:

„Ash vs. Evil Dead” to była przygoda życia. Ash Williams to była rola życia. Zawsze będę wdzięczny stacji Starz, Samowi Raimiemu, Robowi Tapertowi i naszym niezmordowanym fanom za okazję do ponownego odwiedzenia tej marki, która zapoczątkowała nasze kariery. Dziękuję!

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ash vs Evil Dead

Demony od ponad trzydziestu lat szukają czegoś, co posiada Ash, niezbyt rozgarnięty sprzedawca w sklepie z elektroniką. Mężczyzna musi uratować świat przed próbującymi …


Aktualności