Aktualności

W lutym bieżącego roku Bruce Campbell, wcielający się w głównego bohatera serialu „Ash vs Evil Dead”, rozmawiał z portalem Entertainment Weekly na temat trzeciego sezonu produkcji. Wedle jego ówczesnych słów jeśli serial zostałby anulowany, fani mogliby liczyć na powrót w kolejnej części filmu. Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że koniec serialu byłby zarazem ostatecznym końcem przygód Asha.

„Ash vs Evil Dead” to marka rozpoczęta w 1981 roku przez film „The Evil Dead”. Powstały trzy filmy z tej serii, ostatni („Army of Darkness”) miał swoją premierę w 1993 roku. Po ponad 20 latach Ash powrócił, tym razem w serialu telewizyjnym, stworzonym dla stacji Starz. Historia skupia się na Ashu Williamsie (nadal odgrywanym przez Bruce’a Campella), który po wydarzeniach z filmów starał się ułożyć sobie spokojnie życie, unikając odpowiedzialności oraz dojrzałości. Jednak tylko on jest w stanie uratować świat przez zagrożeniem, więc ponownie musi stawić czoła martwemu złu.

W lutym, w wywiadzie dla portalu Entertainment Weekly, Bruce Campell wspominał o możliwości kontynuacji serii w formie kolejnego filmu. Podczas panelu „An Evening With Bruce Campbell”, odobywającego się w minionym tygodniu w Irlandzkim Instytucie Filmowym, aktor został zapytany o przyszłość odgrywanego przez niego Asha. Odpowiedział, że kolejny film nie powstanie i jeśli stacja anuluje serial, to będzie już koniec przygód tego bohatera.

Ash Vs Evil Dead, Bruce Campell, sezon 3, finał
Bruce Campell jako Ash

 

Serial „Ash vs Evil Dead” cieszy się świetnymi opiniami, osiągając odpowiednio oceny 8,1/10, 8,07/10 oraz 8,36/10 w serwisie Rotten Tomatoes. Jednak oglądalność znacznie spadła, co może przyczynić się do kasacji – w drugim sezonie serial przyciągał średnio 308 tysięcy widzów na odcinek, teraz jest to zaledwie 183 tysiące (średnia z wyemitowanych czterech odcinków trzeciego sezonu).

Nowe odcinki trzeciego sezonu emitowane są w Stanach co niedzielę, z finałem zaplanowanym na 29 kwietnia. Możliwe, że będzie to finał całej sagi.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ash vs Evil Dead

Demony od ponad trzydziestu lat szukają czegoś, co posiada Ash, niezbyt rozgarnięty sprzedawca w sklepie z elektroniką. Mężczyzna musi uratować świat przed próbującymi …


Aktualności